10 przykładów, jak nosić kombinezony latem i jaki model wybrać

Idealnym strojem do pracy lub na spacer z przyjaciółmi będzie letni kombinezon. Wśród różnorodności fasonów i kolorów możesz wybrać kombinezon na każdą okazję. W tym artykule przyjrzymy się, jak wybrać odpowiedni strój i z czym go połączyć.

Jak wybrać kombinezon

Kobiety o dowolnej figurze mogą wybrać kombinezon z różnych krojów i kolorów. Teraz projektanci mody stawiają na prostotę i praktyczność rzeczy, zachowując przy tym nowoczesny design. Kombinezon powinien wyglądać dobrze na figurze, podkreśli to godność postaci i odwróci uwagę od niedociągnięć.

Jeśli masz wyraźną talię, kombinezony z różnymi paskami lub gumkami w talii są dla Ciebie idealne. Dziewczyny o wąskich ramionach powinny zwracać uwagę na modele bez ramiączek. Jeśli ramiona są szerokie, lepiej wybrać kombinezon z asymetryczną górą i luźnymi spodniami.

Akcesoria do kombinezonów

Kiedy kolor kombinezonu jest jasny, torebkę należy wybrać w kojących odcieniach beżu. Skup się na jednej rzeczy, aby nie wyglądać śmiesznie. Klapki lub japonki z kombinezonem najlepiej nosić tylko na wybrzeżu przy plaży, w przeciwnym razie Twój wygląd będzie zbyt prosty. Najbardziej odpowiednie buty do tego stroju to trampki lub sandały.

Kombinezony z długimi spodniami świetnie prezentują się do szpilek , taki strój można wykorzystać na wieczorny spacer. Aby wygląd był bardziej swobodny, uzupełnij go jasną koszulką i wybierz okulary w oprawkach pasujące do koloru kombinezonu.

Jeśli chcesz wyglądać modnie, wyróżniać się z tłumu i jednocześnie czuć się komfortowo – wybierz kombinezon jeansowy.

W tym przypadku nie musisz myśleć o połączeniu góry i dołu stroju, więc kombinezon jest świetną opcją na sezon letni!