10 oznak złego człowieka

UNIKAJ ZŁYCH LUDZI!

Mówią, że nie ma złych czasów, ale są źli ludzie. Najgorsze jest to, że źli ludzie potrafią dobrze udawać. Psycholog Stalian Kivu twierdzi, że stajemy się źli, kiedy nie kochamy, i że większość z nas jest zarówno dobra, jak i zła, ale nie w równych proporcjach. Jak wiecie, cała kwestia dotyczy stosunku dobrych i złych cech. Ale jak ustalić, czy dana osoba ma więcej dobra, czy zła? Musisz obejrzeć ten film do końca. Osoba może łatwo stać się zła – być może w rodzinie, w której dorastała, widziała przykłady złego zachowania – agresywność, gniew, przemoc i zaczął kopiować te zachowania lub napotkała złych ludzi i zbudowała swoje mechanizmy obronne. Ostatecznie dorosły wybiera własne środowisko i bardzo ważne jest, aby wśród jego bliskich nie było ludzi, którzy zrujnują mu życie. Zwróć uwagę na te 10 znaków:

  1. Nieżyczliwi ludzie mają jedną wspólną cechę: wiedzą, jak manipulować. Jeśli zauważysz, że osoba z łatwością i bez wyrzutów sumienia naciska na czułe miejsce, aby osiągnąć czego chce, wiedz – jest to zła i wyrafinowana osoba.
  2. Prawie wszyscy źli ludzie nie wiedzą, jak cieszyć się sukcesami innych ludzi. Z reguły uwielbiają plotki i często rozpuszczają je o innych. Niepowodzenia innych ludzi dają im przyjemność, żywiąc się jak wampiry energetyczne. Ci ludzie są skąpi w pochwałach i szukają wad we wszystkim.
  3. Źli ludzie często kłamią. Lubią przesadzać i wyolbrzymiać wydarzenia i incydenty.
  4. Ludzie o złym charakterze są zawsze inicjatorami konfliktu. Lubią ranić i odpychać ludzi, prowokując innych do negatywnych emocji i konfliktów między nimi.
  5. Źli ludzie nie mają sumienia i współczucia. Jeśli chcą kogoś winić, zawsze obwinią za to osobę trzecią i nigdy nie przyznają się do winy.
  6. Źli ludzie nie mogą żyć nie kontrolując kogoś. Lubią mieć nad ludźmi kontrolę. Ponadto muszą w 100% kontrolować swoje życie. Jeśli coś pójdzie nie tak, jest to dla nich stresujące, a ich zachowanie staje się agresywne.
  7. Odczujesz niepokój na poziomie podświadomości. Więc ich aura wpływa na ciebie. Musisz zaufać swojej intuicji i ograniczyć komunikację z takimi ludźmi.
  8. Źli ludzie nie wiedzą, jak być przyjaciółmi. Są z Tobą, kiedy wszystko jest w porządku, i będą dopóty, dopóki nie wydarzy się coś złego, ale nie pomogą ci, nawet jeśli o to poprosisz. Uwierz im, dla nich istnieje sto powodów, aby nie pomóc ci w trudnej sytuacji.
  9. Tacy ludzie często cię krytykują. Mogą wypomnieć Ci nadwagę i jednocześnie powiedzieć, że dbają o twoje zdrowie. Chcą CIę krytykować na każdym kroku, chcą Cię upokorzyć lub pozbawić Cię poczucia własnej wartości.
  10. Nie możesz się zrelaksować przy nich. Prawdopodobnie intuicja wysyła Ci alarmujący sygnał, że wokół ciebie jest ujemna aura. Co więcej, wśród ludzi taka osoba może wydawać się miłą, ale kiedy zostajesz sam na sam z nią, czujesz się dziwnie. Jeśli zauważysz w swoim otoczeniu osobę, która pasuje do opisu, staraj się nie mówić nic osobistego, ponieważ wcześniej czy później wszystko zwróci się przeciwko tobie.

Leave a Reply