10 nowoczesnych fryzur dla prostych włosów

Chodzenie do fryzjera to prawdziwa loteria, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy fryzura będzie Ci odpowiadać, czy nie. Aby jednak aby nie popełnić błędu, najłatwiej jest uzyskać klasyczną fryzurę. A co może być bardziej klasyczne niż fryzury na proste włosy?

Aby znaleźć idealną fryzurę, oprócz kształtu, długości i stylu, należy również wziąć pod uwagę trendy. Zobaczmy razem, jakie są główne trendy tego sezonu i dlaczego fryzury na proste włosy nigdy nie stracą na znaczeniu.

Krótkie fryzury dla prostych włosów

Strzyżenie to ma wiele opcji: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasycznie lub schodkowo. Ale najlepsza pozostaje klasyczna wersja na proste włosy. Ta fryzura jest uosobieniem elegancji i stylu.

Bob-carre dla prostych włosów

Strzyżenie typu bob-carre łączy w sobie zalety dwóch fryzur. Dobrze wygląda na każdej kobiecej twarzy, pasuje do każdego stroju, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki i inne niedoskonałości. Bob-carre to fryzura, która łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Długie fryzury dla prostych włosów

Styliści uważają, że do stylowej fryzury niekoniecznie potrzebujesz skomplikowanej aranżacji. Wystarczy wyprostować włosy i wyrównać końcówki. Chociaż jest to proste do osiągnięcia, taka fryzura wygląda super stylowo i wyrafinowanie. Jest dobry tylko dla współczesnej kobiety, która chce być na bieżąco z modą.

Fryzura dla włosów średnich i prostych

Fryzury dla średnich włosów są stylowe, praktyczne, łatwe w stylizacji i wizualnie odmładzają każdą kobietę. Takie fryzury wyglądają znacznie świeżej niż klasyczne fryzury na długie włosy i będą mniej kłopotliwe podczas stylizacji. Są uniwersalne, wszechstronne i nigdy nie wychodzą z mody.

Krótkie fryzury dla prostych włosów

W ostatnich latach coraz więcej kobiet rezygnuje z długich włosów na rzecz krótkich fryzur, które odświeżają ich wizerunek. Krótkie fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do fryzur na długie włosy, łatwiej je ułożyć.

Bob

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, po prostu zmień fryzurę. Właściwa fryzura może zdziałać prawdziwe cuda. A niewiele fryzur jest tak eleganckich, kobiecych i stylowych jak fryzura w stylu bob. Ta fryzura pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalna, wszechstronna i łatwa w utrzymaniu.

Proste włosy z grzywką

Grzywka to najprostszy sposób na odświeżenie wizerunku bez uciekania się do radykalnych zmian. Płynne przejścia i długie grzywki są modne w tym sezonie. Główną zaletą długich grzywek (oprócz korzyści kosmetycznych) jest to, że świetnie komponują się zarówno z prostymi, jak i falującymi włosami.

Asymetryczne fryzury

Asymetria to klucz do modnego, kobiecego i ponętnego wyglądu. Jeśli chcesz się wyróżnić, nie wyglądając nie na miejscu i prowokując, zrób sobie asymetryczną fryzurę. Taka fryzura nigdy nie pozostanie niezauważona. Fryzury z asymetrycznymi grzywkami rekompensują brak objętości i dodają włosom świeżości i wyrafinowania.

Proste włosy do ramion

Jest uważana za optymalną długość dla prostych włosów. Doskonale podkreśla owal twarzy, odmładza twarz i dodaje wyrazistości całemu wyglądowi. Wersje z grzywką są dobre, ponieważ dobrze ukrywają zmarszczki i niedoskonałości skóry, a te bez grzywki dodają pikanterii.

Fryzura z małą ilością stylizacji

Nie wymaga stylizacji i charakteryzuje się płynnymi przejściami, zaokrąglonymi pasmami i prostymi grzywkami. Fryzura wygląda wręcz spektakularnie na kobietach, które mają długie, pełne wdzięku szyje i delikatne rysy twarzy. Ale pożądany efekt uzyskasz tylko wtedy, gdy masz proste włosy.