10 kobiet po 50-tce, które nigdy nie miały operacji plastycznych

Wydawałoby się, że te słynne kobiety mogą sobie pozwolić na chirurgię plastyczną przynajmniej codziennie, ponieważ nie są ograniczone finansowo. Wolą jednak starzeć się naturalnie i polegać na naturalnym pięknie.

1. Meryl Streep

Aktorka opowiada się za naturalnością i naśmiewa się z kolegów, którzy za wszelką cenę starają się zachować młodość.

2. Sharon Stone

Wielu nie wierzy, że hollywoodzka diva nigdy nie przeszła operacji plastycznej, ponieważ jak na swój wiek wygląda dobrze. Ale gwiazda „Basic Instinct” nadal twierdzi, że jej piękno jest naturalne.

3. Julia Roberts

„Pretty Woman” przyznaje też, że nigdy nie uciekała się do chirurgii plastycznej i nie zamierza tego robić.

4. Kate Winslet

Aktorka rozważa niemoralne sztuczne interwencje w naturalny proces starzenia.

5. Julianne Moore

Według gwiazdy, rzadko kto po operacji plastycznej wygląda lepiej niż przed operacją. Wręcz przeciwnie, człowiek po prostu staje się inny i zatraca siebie.

6. Salma Hayek

Namiętna piękność przyznaje, że myślała o zmianie czegoś w sobie. Ale aktorka tak bardzo boi się zastrzyków, że nie ma odwagi ingerować w naturalny proces starzenia.

7. Cate Blanchett

Według gwiazdy, możesz zachować młodość, jedząc prawidłowo i używając wyłącznie naturalnych kosmetyków. To cały sekret.

8. Jodie Foster

Aktorka nie potępia osób decydujących się na operację plastyczną. Jednak dla siebie zdecydowała, że ​​lepiej będzie opowiadać ludziom o tym, kim jest i co zrobiła, niż pokazywać, że sama się wstydzi.

9. Monica Bellucci

Monica stara się nie myśleć o tym, że piękno odejdzie, bo nie da się cofnąć czasu. Dlatego jej zdaniem lepiej odpocząć i cieszyć się życiem.

10. Diane Keaton

Diane Keaton wygląda świetnie jak na swój wiek, choć aktorka miała bardzo poważne problemy zdrowotne. W 2011 roku u gwiazdy zdiagnozowano raka skóry, którego udało jej się pokonać.