10 kobiecych fryzur, które nigdy nie wyjdą z mody

Stylowa fryzura może zdziałać prawdziwy cud i zmienić kobietę na lepsze. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią opcję, która zarówno ozdobi, jak i odmłodzi.

1. Fryzura bob-carre

Bob-carre to elegancka, stylowa, efektowna fryzura dla wszystkich grup wiekowych. Połączenie fryzur typu bob i carre zapewnia doskonałą objętość u nasady włosów, wygląda naturalnie, naturalnie, łatwo się układa. Możesz eksperymentować ze stylizacją, dobrze wygląda z różnymi rodzajami grzywki.

2. Kręcona fryzura bob

Loki zmienią Cię w romantyczną, odważną i energiczną kobietę. Jeśli masz proste włosy, możesz osiągnąć pożądany efekt korzystając z usług fryzjera. Włosy pofalowane są trudniejsze w pielęgnacji, ale efekt przekracza oczekiwania.

3. Fryzura pixie

Atrakcyjna, jasna i odważna pixie podbiła serca wszystkich kobiet na świecie. Praktyczność i wszechstronność tej fryzury została potwierdzona przez wielu stylistów. Rzadkie włosy są bardzo trudne do zwiększenia objętości, ale stylowa pixie na pewno to zrobi.

4. Fryzura pixie-bob

Fryzura pixie-bob doda świeżości i wyrazistości Twojej twarzy, ale nie umniejsza Twojej elegancji. Strzyżenie ma wiele odmian ale zalecamy zwrócenie uwagi na wersję z grzywką. Fryzura w stylu pixie bob z grzywką ukrywa zmarszczki mimiczne, wyrównuje owal twarzy i nadaje jej odważny i uwodzicielski wygląd.

5. Fryzura shaggy

Krótka, kudłata fryzura wygląda wdzięcznie, niedbale i stylowo – dokładnie to, co jest teraz modne. Jest świetna z grzywką i bez, ale długie grzywki dają możliwość eksperymentowania ze stylizacją. Fryzura wygląda romantycznie i naturalnie, a naturalność to główny trend ostatnich sezonów.

6. Asymetryczna fryzura bob

Asymetria to klucz do romantycznego, kobiecego i ponętnego wyglądu. Taka fryzura nie pozostanie niezauważona. Fryzury z asymetryczną grzywką rekompensują brak objętości i dodają włosom świeżości i wyrafinowania.

7. Fryzura garcon

Jeśli kochasz odważny wygląd i lubisz wyróżniać się z tłumu, wypróbuj garcon. Dzięki tej krótkiej fryzurze możesz stworzyć zarówno elegancki, jak i swobodny, lekki wygląd.

8. Fryzura carre

Fryzura carre jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Ta strzyżenie to ucieleśnienie młodości i kobiecości, pasuje do każdej kobiety, a jednocześnie jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu.

9. Fryzura carre na dwóch poziomach

Z jakiegoś powodu ta fryzura nie jest często spotykana, jej główną różnicą są dwa poziomy cięcia. Być może dziewczyny boją się złożoności stylizacji i rzeczywiście, aby uporządkować ich głowy, trzeba ciężko pracować, ale warto. Powstały wizerunek urzeka kobiecością i czarującą elegancją.

10. Fryzura undercut

Zbuntowana fryzura jest szczególnie istotna w 2022 roku. Rzeczywiście, dzięki jasnej formie kobieta będzie mogła wnieść do swojego wizerunku indywidualność i odrobinę chuligaństwat.