10 gwiazd, których nie rozpoznasz bez makijażu

Moda się zmienia i odzwierciedla nastroje społeczeństwa. W ostatnich latach bardziej niż kiedykolwiek kobiety myślą o swoim komforcie fizycznym i emocjonalnym.

Dlatego spotykamy coraz więcej kobiet bez makijażu, ale atrakcyjnych; ubrany w wygodne, ale stylowe ubrania; którzy noszą zwykłe fryzury, ale podbijają swoją naturalnością. Gwiazdy nie są wyjątkiem. Oto 10 celebrytów, którzy nie wstydzą się swojej naturalności.

Zdjęcia gwiazd bez makijażu

1. Julianne Moore jest jedną z tych aktywnych zwolenniczek naturalnego piękna. Aktorka nie tylko odmawia makijażu, ale także ostro wypowiada się przeciwko określeniu „pięknie się starzeje”.

2. Gwyneth Paltrow to kolejna znana adeptka naturalnego piękna. Paltrow organizuje imprezy tematyczne, takie jak No Makeup Party, na których pojawiło się wiele celebrytów, którzy opowiadają się za naturalnością.

3. Cara Delevingne pojawia się również regularnie bez makijażu. Jej brwi sprawiają, że wygląda jasno i bez makijażu.

4. Jessica Alba poszła jeszcze dalej: założyła markę pielęgnacyjną, która wspiera naturalne piękno, a nie je maskuje.

5. Często można zobaczyć australijską aktorkę Naomi Watts bez makijażu: na jej półce w łazience praktycznie nie ma kosmetyków dekoracyjnych – tylko produkty do pielęgnacji.

6. Frances McDormand nie dba o swoje włosy, makijaż, a co więcej – biżuterię czy suknie wieczorowe. Aktorka niewiele różni się od swoich bohaterów i stawia przede wszystkim na wygodę. Może więc pojawić się na czerwonym dywanie w birkenstock i płaszczu przeciwdeszczowym lub wybrać luźną sukienkę, która wygląda jak koszula nocna bez żadnych ozdobnych detali. Dla niektórych jest to zaskakujące, ale McDormand po prostu nie uważa tych wszystkich drobiazgów za ważne.

7. Andie MacDowell i jej śliczne siwe włosy zrobiły furorę w Cannes. Aktorka nie wstydzi się białych pasm i nie zamierza ich ukrywać, pokazując całym swoim wyglądem, że siwe włosy są normalne, a nawet piękne. Jednocześnie aktorka mówi, że nie wie, czy znów zacznie farbować włosy, ale zdecydowanie jest zadowolona z tego, jak wygląda teraz.

8. Helen Mirren stwierdziła nawet, że jest zbyt leniwa, by zajmować się włosami, więc na wszystkich festiwalach błyszczy śnieżnobiałymi włosami.

9. Pomiędzy filmowaniem Salma Hayek pokazuje siwe loki i wcale nie jest zawstydzona, że ​​srebro jest bardzo widoczne na tle jej czarnych włosów.

10. Kate Winslet nigdy nie kochała swojej sylwetki, uważała się za pulchną. Kompleksy zawdzięczała nie tylko swoim kolegom z klasy, ale także reżyserom, którzy powiedzieli, że musi schudnąć. Wiele lat zajęło aktorce zaakceptowanie swojego ciała i rozpoczęcie innego traktowania siebie. To nie przeszkadza jej w byciu szczęśliwym i osiągnięciu sukcesu. Aktorka przyznaje, że w młodości zawsze szukała w sobie wad. Ale to już przeszłość.

Czytaj więcej: Najpiękniejsza pierwsza dama: 9 stylowych strojów Melanii Trump