10 gwiazd, które udowodniły, że strzyżenie może zmienić cały wizerunek kobiety!

Wciąż zastanawiasz się, czy pożegnać się z długimi włosami? Spójrz na te przykłady, które mogą Cię zainspirować. Fryzura czasami drastycznie zmienia wygląd osoby. Sugerujemy zapoznanie się z przykładami celebrytów.

Wiele celebrytów eksperymentowało ze stylem więcej niż raz. Na przykład nawet Marilyn Monroe zmieniła swój wizerunek na początku swojej kariery. Zapraszamy do sprawdzenia, jak nowa fryzura może odmienić wygląd kobiety.

Marilyn Monroe

Monroe stała się popularna po tym, jak przefarbowała swoje włosy na blond. Początkowo gwiazda filmowa miała blond włosy tuż za ramiona, ale dopiero krótka fryzura przyniosła jej sukces. Marilyn wypróbowała kolory, które nie były wówczas bezpieczne, co uczyniło ją blondynką. Ale teraz jej wizerunek kopiują tysiące ludzi.

Julia Roberts

Gwiazda Pretty Woman nosiła kiedyś krótkie włosy, ale po nakręceniu słynnego filmu i eksperymentowaniu ze swoim wyglądem Julia zdała sobie sprawę, że najlepiej wyglądają na niej długie, falowane włosy. W przypadku tej aktorki fryzura tylko podkreślała jej kobiecość.

Jennifer Lopez

Piosenkarka na początku swojej kariery eksperymentowała z włosami. W szczególności z lokami, ponieważ loki były niezwykle popularne na początku lat 2000. W ostatnich latach Lopez nie zmieniła fryzury. Na swoich długich włosach nosi lekko falowane włosy.

Twiggy

Zanim stała się ikoną stylu, Twiggy miała kręcone włosy. Jednak wielu pamięta ją ze swojej eleganckiej, krótkiej fryzury.

Kristen Stewart

Aktorka osiągnęła szczyt popularności po pojawieniu się w filmie Zmierzch. Przez długi czas miała długie ciemne włosy, ale jak się okazuje, Kristen też pasuje do krótkiej fryzury. Dzięki niej kości policzkowe gwiazdy wyglądały jeszcze ciekawiej.

Halle Berry

55-letnia aktorka najczęściej eksperymentowała z fryzurami dzięki kręceniu filmów w różnych projektach. Krótka fryzura i długie włosy pasowały jej tak samo.

Emma Stone

Wydawałoby się, że Emma przez całe życie chodziła z jasnorudymi włosami. Jeśli jednak spojrzeć na stare zdjęcia aktorki, to miała fryzurę z grzywką, a kolorem było jej bliżej do ciemnego blondu. 

Jennifer Aniston

W dawnych czasach aktorka, która zasłynęła po serialu „Przyjaciele”, miała ciemne włosy. Jednak większość fanów Aniston zapamiętała ją z podkreślonymi pasmami. Nawet teraz ten kolor sprawia, że ​​Jennifer wygląda bardzo młodo.

Naomi Cmapbell

Z reguły Afroamerykanki mają naturalnie bardzo kręcone włosy. Modelka musiała zastosować kilka sztuczek, aby teraz jej włosy zawsze były gładkie. Naomi prawdopodobnie regularnie udaje się do mistrzów fryzjerstwa. 

Miley Cyrus

Wokalistka często eksperymentuje ze stylem. Krótka fryzura sprawiła, że ​​Miley stała się trochę „chłopczycą”. Długie włosy wyglądały bardziej kobieco na Miley.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!