10 ekstremalnych sztuczek stosowanych przez gwiazdy Hollywood

Czego kobiety nie zrobią dla piękna! Kiedy standardowy zestaw procedur jest dla nich niewystarczający, zaczynają wymyślać własne sztuczki, które pomogą im wyglądać najlepiej w dowolnym miejscu i czasie. A większość z nich jest daleka od najbardziej przyziemnych.

Postanowiliśmy na przykładzie pokazać, że dla celebrytów nie ma i nie będzie rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o wygląd. 10 znanych kobiet ujawniło swoje główne sekrety atrakcyjności: czy podążać za nimi, czy nie, zależy od każdego, ale wydaje się, że niewiele kobiet odważy się to zrobić.

Audrey Hepburn

Podczas kręcenia Rzymskich wakacji wytwórnia Paramount Pictures zadbała o to, aby uśmiech aktorki był perfekcyjny pod każdym względem. Hepburn miała krzywy ząb – w rezultacie musiała nosić łatkę. To prawda, że ​​Audrey zmęczyła się ciągłym zakładaniem plastra i rozwiązała problem u dentysty.

Kim Kardashian

Kiedy patrzysz na fryzurę Kim Kardashian, nie można zauważyć wad, ale one tam są. Zarówno Kim, jak i jej siostry sprawiają, że linia włosów jest bardziej wyrazista – w tym celu wystarczy wypełnić luki cieniami pasującymi do odcienia brwi. Modelka usuwa również woskiem małe odstające włoski, aby wszystko było idealne.

Marilyn Monroe

W przeddzień 45. urodzin prezydenta Johna F. Kennedy’ego styliści Marilyn Monroe musieli sami uszyć jej suknię. Strój pasował więc idealnie, a ten wypad słusznie stał się kultowy. Następnie strój został sprzedany na aukcji za prawie 5 milionów dolarów.

Rita Hayworth

Aktorka i tancerka Rita Hayworth wyróżniała się nie tylko jasnorudymi włosami, ale także dziwnymi zabiegami mającymi na celu utrzymanie jej atrakcyjności. Mówi się, że podniosła linię czoła za pomocą elektrolizy i regularnie wybielała skórę.

Snooki

Prezenterka telewizyjna powiedziała kiedyś w wywiadzie, że zamiast peelingu używa żwirku dla kotów z wodą. Nakłada tę mieszankę na skórę i delikatnymi ruchami masującymi usuwa martwy naskórek.

Shailene Woodley

Shailene Woodley potrafi naprawdę zaskoczyć. Zamiast pasty do zębów dziewczyna używa mieszanki glinki, wody kokosowej i olejku eterycznego z mięty pieprzowej. Uśmiechu aktorki zazdrości każdy, więc jej lekarstwo zdecydowanie ma sens.

Elizabeth Taylor

Przed jakimkolwiek występem Elizabeth Taylor spędzała około dwóch godzin nad aranżacją. Aktorka nakładała makijaż, układała włosy, a potem brała gorącą kąpiel – w ten sposób utrwalała makijaż. Taylor nienawidziła matowej skóry, więc używała urządzeń, które nawilżały jej skórę, aby uzyskać lekko świecącą twarz.

Jean Harlow

Wiele osób pamięta Jean Harlow ze swojego znaku towarowego – wyjątkowo cienkich brwi. Niewiele osób wie, że czasami aktorka musiała zgolić swoje naturalne brwi, a dopiero potem narysować potrzebną jej zakrzywioną linię.

Ingrid Bergman

Ingrid Bergman nie rozpoznawała piękna poza pięknem naturalnym. Aktorka rzadko kiedy widywała się w makijażu na co dzień. Robiła wyjątki tylko dla ról. Jednak nadal musiała stosować pewne sztuczki: na przykład Ingrid ogoliła 1 cm linii włosów od czoła, aby poszerzyć czoło.

Greta Garbo

Jedna z legendarnych amerykańskich aktorek XX wieku olśniła wszystkich swoim spojrzeniem. Greta celowo osiągnęła taki efekt: na powiekę nałożyła warstwę wazeliny jako bazę pod cień. Po co? Tam przed oczami pojawił się figlarny blask, a kolor się zintensyfikował.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!