10 dowodów na to, że krótkie włosy są bardziej seksowne!

Krótkie fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur, łatwiej je ułożyć. Dodają kobiecie śmiałości i są dobre dla pań o cienkich i rzadkich włosach. Oto 10 kobiet, które to zrozumiały, zaryzykowały obcięcie włosów i nigdy tego nie żałowały.

10 kobiet, które zrezygnowały z długich włosów

Fryzura typu bob doda elegancji i wyrafinowania Twojemu wizerunkowi, ale tylko wtedy, gdy włosy są zadbane.

Fryzura jest łatwa w utrzymaniu i dodaje całości wyrazistości. Nie zapomnij jednak o nowoczesnych technikach farbowania włosów.

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów.

Fryzury warstwowe są dobre, ponieważ rozwiązują problemy z objętością i korygują owal twarzy.

Fryzura Carre to jedna z najstarszych fryzur na świecie. Fryzura jest to dobre dla pań, które chcą wyglądać surowo i elegancko, ale nie są gotowe na bardzo krótką fryzurę.

Fryzura carre ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych.

Moda na krótkie fryzury rośnie w siłę. Nic dziwnego, bo te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. Fryzura pixie to idealny wybór dla pewnych siebie kobiet, bob jest uniwersalny, a fryzura carre to klasyka, która nigdy nie traci na aktualności.

Strzyżenie typu bob-carre to prawdziwy hit tego sezonu.

Strzyżenie typu bob-carre doskonale ujędrnia owal twarzy, odmładza twarz i dodaje włosom świeżości.

Bardzo krótkie fryzury są dobre dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy. Nie zapomnij jednak o dodatkach, które mają za zadanie osłabić ascetyczny wizerunek fryzury i dodać wyrafinowania Twojej twarzy.

Czytaj więcej: Proste włosy: piękne, nietypowe i modne fryzury dla pań 40+