10 dowodów na to, że dobra grzywka odmładza kobiety!

Boczne grzywki to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych kobiet. Takie grzywki wyglądają interesująco na prawie każdym kształcie twarzy i, co najciekawsze, pasują do każdej fryzury. Ponadto ukośne grzywki nie są zbyt kapryśne w stylizacji, co oznacza, że ​​każdego ranka będziesz mieć kilka wolnych minut dla siebie.

Boczne postrzępione grzywki

Boczne postrzępione grzywki sprawią, że Twój wygląd będzie nieco buntowniczy. Prezentowana wersja grzywki pod bobem, kwadratem, pixie lub kaskadą jest idealna. Najczęściej młode panie, które nie boją się eksperymentów, używają go na swoich obrazach, ale ostatnio ukośne postrzępione grzywki można również zobaczyć na obrazie starszego pokolenia.

Boczne wydłużone grzywki

Jeśli kochasz kobiece fryzury, sprawdź modne boczne wydłużone grzywkie. Takie rozwiązanie doskonale połączy się z niemal każdą fryzurą, niezależnie od kształtu kobiecej twarzy. Ta fryzura jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu.

Boczne grzywki z rogiem

Boczne grzywki z narożnikiem to idealne rozwiązanie dla tych kobiet, które w swoim wizerunku honorują elegancję i rygoryzm. Możesz uzupełnić prezentowane grzywki stylowym bobem, kaskadą, bobem, pixie, gavroche lub garconem. Grzywka to najprostszy sposób na odświeżenie wizerunku bez uciekania się do radykalnych zmian.

Boczne grzywki na krótkie włosy

Jeśli masz krótkie włosy, lubisz odważne eksperymenty ze swoim wizerunkiem. Radzimy przyjrzeć się bliżej ukośnym grzywkom, które będą w harmonii ze wszystkimi popularnymi teraz krótkimi fryzurami. Główną zaletą długiej grzywki (oprócz korzyści kosmetycznej) jest to, że nadaje się zarówno do włosów prostych, jak i falowanych, niezależnie od fryzury.

Boczne grzywki dla średnich i długich włosów

Bob, carre, kaskada lub ulubiona drabina wszystkich wyglądają świetnie z ukośnymi krótkimi grzywkami lub z wydłużeniem. Istnieje wiele odmian tej fryzury, ale jeśli masz ponad 40 lat, polecamy wersję z grzywką, ponieważ grzywka skutecznie ukrywa zmarszczki na czole. Dodatkowo grzywka doda odwagi i sprawi, że Twoja fryzura będzie bardziej wszechstronna.