10 celebrytów, które farbowały włosy, ale już następnego dnia żałowały!

Gwiazdy też są ludźmi i uwielbiają eksperymentować. Ale nawet najlepsi styliści mają złe decyzje. Tak właśnie stało się z celebrytami poniżej, kiedy w pewnym momencie postanowili odświeżyć swój wizerunek, ale całkowicie go zrujnowali.

1. Cameron Diaz – czarny

Blond włosy doskonale uzupełniają jasny i uroczy wizerunek aktorki, ale monochromatyczna czerń dodaje jej kilka lat i odbiera tę promienną lekkość, którą emanuje Cameron.

2. Britney Spears – kasztan

Britney zdecydowała się również na drastyczną zmianę wizerunku, farbując włosy na brąz z rudym odcieniem. I nie była to całkowita porażka, ale jako blondynka, wokalistka wygląda dużo bardziej harmonijnie.

3. Lindsay Lohan – blondynka

Blond to bardzo skomplikowany kolor, który wymaga profesjonalnego podejścia. Niestety, Lindsay nie udało się uzyskać pięknego odcienia, a same włosy zaczęły wyglądać niechlujnie i straciły blask i miękkość.

4. Drew Barrymore – kontrastowe ombre

Gdyby Drew chciała spróbować stylu obmre, powinna była wybrać płynne przejście, które wyglądałoby bardziej naturalnie i świeżo.

5. Scarlett Johansson – brązowowłosa

Scarlett ma charakterystyczny wygląd, a jej blond włosy dobrze uzupełniają jej wygląd i wyglądają bardzo harmonijnie. Ale po tym, jak ufarbowała się na brązowe włosy, wydawało się, że aktorka straciła „zapał”.

6. Julia Roberts – blondynka

Aktorka ma luksusowe, naturalne brązowe włosy, które podkreślają piękno jej brązowych oczu. Ale pewnego dnia Julia chciała ufarbować włosy na blond. Jednak blond włosy uprościły jej wizerunek, a wyraziste rysy twarzy giną na ich tle.

7. Victoria Beckham – blondynka

Teraz bizneswoman preferuje elegancki styl ubioru i bogaty ciemny kolor włosów, ale na początku swojej kariery Victoria nieustannie eksperymentowała z obrazem.

8. Ashlee Simpson

Kobiety chcą być piękne za każdym razem inaczej, ale kiedy zmieniasz kolor włosów, musisz być bardzo ostrożny, ponieważ jeden kolor może cię odmłodzić, a inny zmienić w babcię. Ashlee Simpson poczuła to na własnej skórze.

9. Anne Hathaway – blondynka

Anne ma niezwykły kontrastowy wygląd: duże oczy, pulchne usta, wyrazisty nos – a wszystko to dobrze komponuje się z ciemnymi włosami, więc farbowanie blondu nie było dla niej zbyt dobrą decyzją.

10. Cher – ruda

Długie, gęste, ciemne włosy to jedna z wizytówek Cher, która doskonale podkreśla jej wizerunek śmiertelnej uwodzicielki. Dlatego czerwony kolor w żaden sposób nie pasował do jej wizerunku – w nim gwiazda wyglądała nawet nieco komicznie.

Czytaj więcej: Piękne, nietypowe i modne fryzury dla 50-letnich kobiet na 2021 rok