10 cech, które mężczyźni cenią u kobiet

NA JAKIE KOBIETY ZWRACAJĄ UWAGĘ MĘŻCZYŹNI

Długie nogi, czerwony strój, według najnowszych badań – to najbardziej pociąga mężczyzn. Jednak cechy, które mężczyźni cenią najbardziej u kobiet, nie mają nic wspólnego z wyglądem. Na pytanie, czego nie powinno brakować u kobiety, większość mężczyzn nie odpowiadała: „dużych piersi”, ale poczucie humoru. Oznacza to, że cechy wewnętrzne są istotniejsze. Ale jakie są jeszcze inne cechy? Uważaj do końca, bo jest ich 10.

Tak więc każdy mężczyzna marzy o kobiecie, która:

Pewność siebie.

Nie ma nic bardziej atrakcyjniejszego niż kobieta, która dobrze czuje się w swoim ciele. Każdy mężczyzna ma własne wyobrażenie o idealnym ciele. Jeśli jest ze swoją ukochaną, to lubi ją taką, jaka jest. Jeśli kobieta chce coś w sobie zmienić, to świetnie, ale powinna to zrobić dla siebie, a nie dla kogoś innego.

Doskonały słuchacz.

Większość mężczyzn ceni kobiety, które potrafią słuchać. Ale wymaga to dużo cierpliwości, a wynik jest tego wart. Zdolność do prawdziwego słuchania i słyszenia tego, co mówi druga osoba, jest wyrazem wsparcia, troski i zainteresowania nią. Nie wspominając o tym, że poważnie zwiększa to szanse na wzajemny szacunek.

Lubi prezenty, ale nie prosi o nie.

Tak, mężczyzna chce traktować swoją ukochaną jak księżniczkę. Oni kochają kobiety, które pozwalają zaskakiwać drobiazgami, ale nie czynią z tego męskiego zobowiązania.

Gotowa do zrobienia pierwszego kroku.

Nawet najbardziej odważny mężczyzna czuje się nieswojo, gdy zostanie odrzucony. Jeśli kobieta nie rozpocznie rozmowy, może pokazać, że jest gotowa porozumieć się w inny sposób. Na przykład weźmie go za rękę lub da mu ciepły uśmiech. To znaczy, że chętnie chce podjąć rozmowę.

Prosi o pomoc.

Jeśli uśmiechnięta kobieta zwraca się o pomoc do samotnego mężczyzny, w większości przypadków nie odmawia się jej. Mężczyźni lubią kobiety, które proszą o pomoc. To pozwoli mu czuć się odważnym, daje powód do nawiązania rozmowy i budzi w nim instynkt obrońcy. A kiedy kobieta podziękuje mężczyźnie uśmiechając się zalotnie, są szanse, że mężczyzna się przełamie i poprosi ją o numer telefonu.

Ma poczucie humoru.

Mężczyzna kocha kobiety, które śmieją się z żartów i umieją żartować. Zalotny i radosny śmiech może stopić serce najbardziej zimnokrwistego mężczyzny. Dlatego wesołe kobiety, które nie są pięknościami, mają wielu wielbicieli, w przeciwieństwie do smutnych. W rzeczywistości szczery uśmiech jest najlepszym afrodyzjakiem.

Nie manipulują.

Mężczyźni nie lubią być obiektem kobiecych manipulacji. Nie lubią czytać w myślach ani próbować interpretować wskazówek od swojej partnerki. Nie lubią ponosić winy za rozpad związku. Łzy, odmowa seksu, napady złości, „jeśli mnie kochasz – udowodnij mi to!” to najpopularniejsze techniki manipulacji kobiet.

Szczerość z partnerem.

Jeśli mężczyzna nie może ufać kobiecie, jak może uważać ją za żonę? Nawet najmniejsze kłamstwo może stać się dużym problemem.

Stabilna emocjonalnie.

Mężczyźni lubią spokojne kobiety, które pracują nad swoim zachowaniem i są odpowiedzialne za własne emocje.

Jest gotowa wspierać go w trudnych sytuacjach.

Nawet najsilniejsi mężczyźni czasami chcą być wspierani i pocieszani. Chcą wiedzieć, że kobieta będzie wspierać jego życiowe wybory, niezależnie od tego, czy chodzi o zmianę pracy, czy przeprowadzkę do innego miasta.

Leave a Reply