10 bardzo realistycznych i zabawnych obrazów kociąt: zdobądź codzienną dawkę dobrego humoru!

W naszych czasach zawsze trzeba znaleźć okazję do oderwania się od poważnej rutyny, zwłaszcza że sposoby na to, by robić to lepiej, są z wielkim entuzjazmem rozpowszechniane przez środki masowego przekazu. Od razu zaczniemy, że rozpraszanie poprzez picie różnych płynów i pokarmów jest oczywiście złą drogą, gdyż powoduje nieodwracalne szkody nie tylko dla zdrowia fizycznego, ale i psychicznego. Najbardziej poprawnym sposobem jest komunikowanie się z naszymi mniejszymi przyjaciółmi, bo nawet jeśli nie masz możliwości posiadania własnego zwierzaka, zawsze możesz zabrać ze sobą na spacer czworonożnego przyjaciela ze schroniska. Uwierz nam, to będzie dla niego sama radość, gdy znów będzie spacerował z dobrą osobą, zwłaszcza jeśli przyniesiesz ze sobą przekąski.

A jeśli właśnie przyszłaś po pracy i czekasz, aż obiad będzie gotowy, zawsze możesz podziwiać zabawne zdjęcia zwierząt. Uwierzcie nam, to również bardzo funkcjonalna opcja, by choć na chwilę uciec od rutyny czy zmęczenia.

Ale dzisiaj chcielibyśmy Was rozbawić nie zdjęciami, ale niesamowitymi pracami artystki Anny Remizovej z Petersburga. Jej futrzaste postacie nie pozostawią Cię obojętnym, a oglądanie ich wywoła naprawdę pozytywne emocje, a niektóre z nich możesz nawet rozpoznać.

Jeśli podobają Ci się te prace i chcesz uśmiechać się nie tylko przed monitorem, możesz zamówić taki obraz bezpośrednio u artystki i powiesić np. w swojej sypialni czy łazience i każdego ranka poprawiać sobie humor.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!